Mac Ev ve Öğrenci için Microsoft Office 2011

Microsoft'un Macintosh platformundaki üretkenlik yazılımı olan Mac için Office 2011'in son sürümü daha güçlü ve kullanımı daha kolay. Mac için Microsoft Word, Mac için Microsoft PowerPoint® ve Mac için Microsoft Excel®'i bir araya getirir ve çok etkili belgeler hazırlamanızı ve ister Mac isterse Windows® platformunda olsunlar fikirlerinizi benzersiz şekilde başkalarıyla paylaşmanızı olanaklı kılar.

Mac için Word 2011

Güçlü yazma araçları dikkat çeken belgeler oluşturmanıza, daha sonra saklamanıza, düzenlemenize ve çalışmalarınızı web'de kolayca paylaşmanıza yardım eder. Publishing Layout görünümünde görsel olarak zengin bültenler, broşürler, belgeler ve daha fazlasını yaratın.

Visual Styles ile belgenize uygulanan stilleri anında görün. Belgeleri okuma ve yazma alanını maksimize etmek için Tam Ekranda çalışın. Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Windows Live® SkyDrive®'da Word Web Uygulaması ile belgeleri çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın. İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, Word belgelerini hemen herkesle paylaşın ve ortak yazın.

Mac için Excel 2011

Hemen her yerden görüntülemek, düzenlemek, ailenizle paylaşmak ve birlikte hazırlamak için çevrimiçi olarak gönderebileceğiniz kolay analiz edilebilir hesap tabloları ile mali resminizi aydınlatın. Simgeler, veri çubukları ve renk skalaları ile Koşullu Biçimlendirme kullanarak verilerinizi netleştirin.

Simgeler, veri çubukları ve renk skalaları ile Koşullu Biçimlendirme kullanarak verilerinizi netleştirin. Tek bir hücreye sığan küçük grafikler olan yeni Sparklines ile eğilimleri saptayın. Özet Tablolar ile verileri çözümlemeye daha fazla zaman, inceleyerek elemeye daha az zaman harcayın. İlgili verileri Excel tabloları ile düzenleyin, filtreleyin ve biçimlendirin. Visual Basic ile tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek verimliliği artırın ve zaman kazanın. Windows Live SkyDrive'da Excel Web Uygulaması ile hesap tablolarını çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın. İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, Excel hesap tablolarını hemen herkesle paylaşın ve ortak hazırlayın.

Mac için PowerPoint 2011

İzleyicilerinizin ilgisini çeken ve onlara ilham veren güçlü, profesyonel sunumlar yaratın ve yüz yüzeymiş gibi etkili bir şekilde çevrimiçi olarak sunun.

Doğrudan PowerPoint'te fotoğraflarınızın arka planlarını çıkarın veya renk filtreleri ekleyin. Konferans odasının dışına çıkın ve sunumlarınızı çevrimiçi yayınlayın. Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Sunucu Görünümü'nde prova yapın, zamanlamanızı kontrol edin ve notlar alın. Windows Live SkyDrive'da PoerPoint Web Uygulaması ile Office belgelerini çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın. İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, PowerPoint sunumlarını hemen herkesle paylaşın ve ortak hazırlayın.

 

Mac Ev ve İş için Microsoft Office 2011

 

En çok güvenilen ve en çok kullanılan verimlilik takımı ile profesyonel kalitede belgeler, hesap tabloları ve sunumlar yaratın. Mac 2011 için Outlook, Word, Excel® ve PowerPoint® gibi bilindik uygulamalar fikirlerinizi ileri taşımanıza yardım eder. Ve Mac için Office Windows® için Office ile uyumlu olduğundan, bir Mac veya PC'de hemen herkesle belgeler üzerinde çalışabilirsiniz. Ücretsiz Office Web Uygulamaları ile işinize hemen her yerden erişmek, işinizi düzenlemek veya paylaşmak için, dosyalarınızı güvenli bir çevrimiçi SkyDrive® klasöründe saklayın.

Mac için Outlook 2011

Bağlı kalmayı ve güncel kalmayı kolaylaştıran özelliklerle e-posta ve takvimlerinizi yönetin. Uzun e-posta silsilelerini tek bir konuşmaya sığdırarak gelen kutunuzu temizleyin. E-postanızda takviminizi görüntüleyin ve programınızın bir toplantı davetiyesinde gösterildiğini görün. Yeni Mac'inizi kurarken Outlook .pst dosyalarınızı kolayca alın. Birden çok hesaptaki e-postaları tek bir klasöre birleştirin. Programınızı ve kişilerinizi Outlook'u açmadan yönetin. Quick Look ile eklerinize göz atın, Time Machine ile dosyalarınızı arşivleyin ve Spotlight'ı kullanarak e-postanızı arayın.

Uzun e-posta silsilelerini tek bir konuşmaya sığdırarak gelen kutunuzu temizleyin. E-postanızda takviminizi görüntüleyin ve programınızın bir toplantı davetiyesinde gösterildiğini görün. Yeni Mac'inizi kurarken Outlook .pst dosyalarınızı kolayca alın. Birden çok hesaptaki e-postaları tek bir klasöre birleştirin. Programınızı ve kişilerinizi Outlook'u açmadan yönetin. Quick Look ile eklerinize göz atın, Time Machine ile dosyalarınızı arşivleyin ve Spotlight'ı kullanarak e-postanızı arayın.

Mac için Word 2011

Güçlü yazma araçları dikkat çeken belgeler oluşturmanıza, daha sonra saklamanıza, düzenlemenize ve çalışmalarınızı web'de kolayca paylaşmanıza yardım eder. Publishing Layout görünümünde görsel olarak zengin bültenler, broşürler ve belgeler yaratın. Visual Styles ile belgenize uygulanan stilleri anında görün. Belgeleri okuma ve yazma alanını maksimize etmek için Tam Ekranda çalışın.Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Windows Live® SkyDrive®'da Word Web Uygulaması ile belgeleri çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın.* İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, Word belgelerini hemen herkesle paylaşın ve ortak yazın.

Publishing Layout görünümünde görsel olarak zengin bültenler, broşürler ve belgeler yaratın. Visual Styles ile belgenize uygulanan stilleri anında görün. Belgeleri okuma ve yazma alanını maksimize etmek için Tam Ekranda çalışın. Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Windows Live® SkyDrive®'da Word Web Uygulaması ile belgeleri çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın.* İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, Word belgelerini hemen herkesle paylaşın ve ortak yazın.

Mac için Excel 2011

Hemen her yerden görüntülemek, düzenlemek, ailenizle paylaşmak ve birlikte hazırlamak için çevrimiçi olarak gönderebileceğiniz kolay analiz edilebilir hesap tabloları ile mali resminizi aydınlatın. Simgeler, veri çubukları ve renk skalaları ile Koşullu Biçimlendirme kullanarak verilerinizi netleştirin.

Simgeler, veri çubukları ve renk skalaları ile Koşullu Biçimlendirme kullanarak verilerinizi netleştirin. Tek bir hücreye sığan küçük grafikler olan yeni Sparklines ile eğilimleri saptayın. Özet Tablolar ile verileri çözümlemeye daha fazla zaman, inceleyerek elemeye daha az zaman harcayın. İlgili verileri Excel tabloları ile düzenleyin, filtreleyin ve biçimlendirin. Visual Basic ile tekrarlayan görevleri otomatikleştirerek verimliliği artırın ve zaman kazanın. Windows Live® SkyDrive®'da Excel Web Uygulaması ile hesap tablolarını çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın.* İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, Excel hesap tablolarını hemen herkesle paylaşın ve ortak hazırlayın.

Mac için PowerPoint 2011

İzleyicilerinizin ilgisini çeken ve onlara ilham veren güçlü, profesyonel sunumlar yaratın ve yüz yüzeymiş gibi etkili bir şekilde çevrimiçi olarak sunun. Doğrudan PowerPoint'te fotoğraflarınızın arka planlarını çıkarın veya renk filtreleri ekleyin. Konferans odasının dışına çıkın ve sunumlarınızı çevrimiçi yayınlayın. Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Sunucu Görünümü'nde prova yapın, zamanlamanızı kontrol edin ve notlar alın. Windows Live® SkyDrive®'da PoerPoint Web Uygulaması ile Office belgelerini çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın.* İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, PowerPoint sunumlarını hemen herkesle paylaşın ve ortak hazırlayın.

Doğrudan PowerPoint'te fotoğraflarınızın arka planlarını çıkarın veya renk filtreleri ekleyin. Konferans odasının dışına çıkın ve sunumlarınızı çevrimiçi yayınlayın. Metin, fotoğraf ve grafik katmanlarını Dynamic Reordering ile hızlı bir şekilde yeniden düzenleyin. Sunucu Görünümü'nde prova yapın, zamanlamanızı kontrol edin ve notlar alın. Windows Live® SkyDrive®'da PoerPoint Web Uygulaması ile Office belgelerini çevrimiçi olarak görüntüleyin, düzenleyin, saklayın ve paylaşın.* İster Mac isterse PC üzerinde Office kullanıyor olsunlar, PowerPoint sunumlarını hemen herkesle paylaşın ve ortak hazırlayın.